Poďme to teda vyskúšať

Nasledujte týchto pár krokov, aby ste rýchlo expedovali už dnes.

Registrácia je veľmi jednoduchá. Žiadne zbytočné údaje od vás nechceme. Po registrácii si len nastavíte prostredie podľa overených návodov a aplikáciu môžete využívať. V krátkej video-ukážke, ktorá vám príde s potvrdením registrácie na e-mail, sa môžete s aplikáciou zoznámiť.

A ak by ste čokoľvek potrebovali, je tu ešte krok číslo 4.

Po registrácii bude potrebné krátke nastavenie, aby systém vedel pracovať s vašimi dátami. Tlačidlo dole vám zobrazí návod, ako si nastaviť práve váš systém. Po jeho stlačení sa vám otvorí na novej karte. Nechajte si ho otvorený a môžete pokračovať ďalším krokom k registrácii.

Systém sa bude pripájať na všetky vaše kuriérske služby. Aby to bolo možné, je potrebné, aby ste si ich nastavili. Pre každého kuriéra máme pripravený návod. Bude to jednoduché. Nájdite si návody pre svojich kuriérov, nechajte si ich otvorené a môžete pokračovať ďalej k registrácii.

Situácie sú rôzne a možno sa nám nepodarilo všetko zrozumiteľne zachytiť pomocou návodov. V prípade, že by ste potrebovali pri inštalácii našu podporu Sme vám k dispozícii. Veľmi radi vám pomôžeme vo všetkých predchádzajúcich krokoch a dáme vám aj školenie cez vzdialený prístup.